LED trubicové světlo DC 12V/24V
Podrobnosti:
1.Dlouhotrvající světlo bez UV záření.
2. Nevyblednou ani neblikají a jsou 100% recyklovatelné.
3. Minimálně 50% snížení výkonu ve srovnání se zářivkami.
Odeslat dotaz
Popis
Odeslat dotaz
funkce:
Specifikace:
Moc 10W  12W  16W